Lépjen kapcsolatba velünk!
Vérhalom utca
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_2.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_3.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_4.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_5.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_6.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_7.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_8.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_9.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_10.jpg
  • Vérhalom utca-budapest-ii-kerulet-verhalom-utca_11.jpg
147 m2
4 szoba
895,000 Ft/hó
II. kerület vérhalom utcában a Diplomata lakóparkban 147 m2-es 4 szobás 31, 25, 23 és 16 nm-esek, 3 szoba külön és egybe is nyílik, déli fekvésűek, panorámásak, GYÖNYÖRŰ PANORÁMÁS , NAGYTERASZOS, (21m2) VILÁGOS, FRISSEN FESTETT, ÜRES, GÉPESÍTETT, ( mosogatógép, elektromos tűzhely, mikró, elektromos főzőlap, hűtő, fagyasztó szekrény, mosó-szárítógép, 2 db légkondicionáló) részben bútorozott,hatalmas beépített szekrények és polcok biztosítanak teret a tárolásra.
További bútorok igény esetén biztosíthatóak magasabb bérleti díjért.
2026.08.01 költözéssel kiadó. Lakás, Iroda, céljára is használható.
A lakáshoz 24 órás portaszolgálat, gondnoki és kert gondozási szolgáltatással. is tartozik.

A lakás minimum 2 évre kiadó.

Parkolás: 2 db gépkocsi számára a zárt lakópark területén. Egy önálló fűtött garázsban és egy udvari kijelölt megállóhelyen. Havi bérleti díja 100 Euró/hó


1 havi bérleti és 3 havi kaució szükséges a költözéshez.
Kerület II
Település Budapest
Kerületrész Rózsadomb
Típus Tégla építésű lakás
Szobaszám 4
Külön nyíló szobák 4
Közös költség 120 000 Ft/hó
Emelet 2
Rezsi költség 20 000 Ft/hó
Erkély / Terasz 21 m2
Berendezés Üres
Állapot Felújított
Lift Van
Fűtés Gáz, héra
Kilátás Városi panoráma
Parkolás Mélygarázs
Fürdőszobák 2
Fürdő / WC Egyben
Légkondícionált Igen
Minimum bérleti idő 24 hónap
Kisállatbarát Igen
Zuhanyzó / Fürdőkád Zuhanyzó

Üzenetküldés

Küldjön üzenetet a kapcsolattartónak erre a hirdetésre vonatkozóan

Luxuryrentals.hu

Mi, az Alberlet.hu csoport, 10 éves aktív tapasztalattal és trendkövető tudással rendelkezünk a budapesti lakáspiac terén. Több, mint 30 ezer lakással foglalkoztunk, így releváns rálátással rendelkezünk az ideális otthon kialakításában, lokáció, elosztás, berendezés tekintetében, akár saját részre történik, akár befektetési szempontból. Az ingatlanok eladása-vétele vonatkozásában nem a mennyiségben hiszünk, hanem az igények teljes mértékű kielégítésében, vagyis a tökéletes ingatlan megtalálásban, vagy éppen a leggyorsabb és legjobb áron történő eladásban. Az ingatlanpiacon elfoglalt helyzetből adódóan nagyszámú aktív keresővel, illetve lakáskínálattal rendelkezünk. Fennállásunk során több ezer eladó lakást tudhatunk összességében a portfóliónkban. Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel, kérem keressen meg minket!