Lépjen kapcsolatba velünk!
Röppentyű utca
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_1.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_3.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_4.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_5.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_6.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_7.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_8.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_9.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_10.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_11.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_12.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_13.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_14.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_15.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_16.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_17.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_18.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_19.jpg
  • Röppentyű utca-budapest-xiii-kerulet-roppentyu-utca_20.jpg
70 m2
3 szoba
405,000 Ft/hó
13. kerületben, a Röppentyű utcában található Divinus Társasházban kínálunk bérlésre egy 1. emeleti, nappali + 2 hálószobás, kiváló állapotú lakást.

70 nm alapterületen felül, 4 nm erkély gondoskodik a kényelemről, ami a reggeli kávézás és esti kikapcsolódás nagyszerű helyszíne lehet.
Az ingatlan kialakítása átgondolt, terei világosak és harmonikusak, így valódi nyugalmat és kényelmet biztosít a mindennapokban.

A lakás bútorozott és gépesített. A modern konyha sütővel, főzőlappal, hűtővel, szagelszívóval és mosogatógéppel felszerelt, a mindennapi kényelmet 5 kg-s mosógép és klímaberendezés egészíti ki.
A korszerű technológiai megoldásoknak, a kiváló hőszigetelésnek és az energiatakarékos LED világításnak köszönhetően az ingatlan fenntartása rendkívül kedvező, a rezsi alacsony, fogyasztás alapján fizetendő.

Az ingatlan minimum 1 évre bérelhető, közjegyző által hitelesített bérleti szerződéssel.

A bérlés feltétele 2,5 havi kaució és munkáltatói jövedelemigazolás bemutatása.

Kisállattal történő költözés esetén 3 havi kaució szükséges.

Az épület mélygarázsában különböző méretű parkolóhelyek bérelhetők havi 30 000 - 40 000 forintos bérleti díjért, emellett zárható tárolóhelyiség is igénybe vehető 2–5 négyzetméteres méretben, melynek havi díja 15 000 - 30 000 forint.

A lakás a képeken látható, kifogástalan állapotban, berendezve és teljesen gépesítve kerül átadásra.

A Divinus Lakópark letisztult, rendezett környezetet kínál, ahol a városi élet kényelme és a nyugodt lakhatás tökéletes egyensúlyban van. A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben megtalálhatók üzletek, bevásárlóközpontok, éttermek, kávézók, valamint a tömegközlekedési kapcsolatok is gyors és kényelmes elérést biztosítanak a város bármely pontja felé. A zöldfelületek és sétára alkalmas környezet tovább növelik az itt élők komfortérzetét, ezért az ingatlan ideális választás pároknak, családoknak, illetve azok számára, akik igényes, mégis nyugodt otthont keresnek.
Kerület XIII
Település Budapest
Kerületrész Angyalföld
Típus Tégla építésű lakás
Szobaszám 3
Közös költség 40 000 Ft/hó
Emelet 1
Rezsi költség 40 000 Ft/hó
Erkély / Terasz 4 m2
Berendezés Berendezett
Állapot Felújított
Lift Van
Fűtés Távfűtés mérőórával
Kilátás Udvari
Parkolás Parkoló övezet
Fürdőszobák 1
Légkondícionált Igen
Minimum bérleti idő 12 hónap
Kisállatbarát Igen

Üzenetküldés

Küldjön üzenetet a kapcsolattartónak erre a hirdetésre vonatkozóan

Luxuryrentals.hu

Mi, az Alberlet.hu csoport, 10 éves aktív tapasztalattal és trendkövető tudással rendelkezünk a budapesti lakáspiac terén. Több, mint 30 ezer lakással foglalkoztunk, így releváns rálátással rendelkezünk az ideális otthon kialakításában, lokáció, elosztás, berendezés tekintetében, akár saját részre történik, akár befektetési szempontból. Az ingatlanok eladása-vétele vonatkozásában nem a mennyiségben hiszünk, hanem az igények teljes mértékű kielégítésében, vagyis a tökéletes ingatlan megtalálásban, vagy éppen a leggyorsabb és legjobb áron történő eladásban. Az ingatlanpiacon elfoglalt helyzetből adódóan nagyszámú aktív keresővel, illetve lakáskínálattal rendelkezünk. Fennállásunk során több ezer eladó lakást tudhatunk összességében a portfóliónkban. Amennyiben bármilyen kérdése merülne fel, kérem keressen meg minket!